%d9%87%db%8c%d8%a7%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

خانه ژیمناستیک بانه در دهه مبارک فجر افتتاح می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از افتتاح خانه ژیمناستیک بانه در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این طرح نیز یکی از ۱۱ پروژه ورزشی است که در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک و به نقل از خبرگزاری ایسنا , حامد جولایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، با اشاره به طرح‌های افتتاحی پروژه‌های ورزشی در سطح استان اظهار کرد: خانه ژیمناستیک شهرستان بانه در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: خانه ژیمناستیک شهرستان بانه در سال ۸۷ کلنگ آن بر زمین زده شد و اعتبارات این پروژه جهت احداث و اتمام آن از محل ملی و استانی تأمین شده است.

جولایی بیان کرد: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع در بخش های مختلف با شرایط استاندارد احداث و در اختیار ورزشکاران رشته ژیمناستیک قرار خواهد گرفت.

وی اعلام کرد: خانه ژیمناستیک بانه در حال حاضر صد در صد پیشرفت فیزیکی دارد و پروژه با یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار پایان یافته است.

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: این سالن ورزشی در بخش هایی شامل سالن آموزشی و تمرینی، رختکن، مدیریت و سریس های بهداشتی احداث شده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: در راستای واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه ای به بخش غیردولتی(ماده ۲۷) با امضای قراردادی از سوی اداره کل ورزش و جوانان کردستان خانه ژیمناستیک بانه به بخش خصوصی واگذار شده است.

حامد جولایی در پایان یادآور شد: با احداث و بهره‌برداری از این پروژه‌ها سرانه فضای ورزشی در سطح استان کردستان افزایش خواهد یافت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید