چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

واکنش سرپرست فدراسیون به استعفای چند نفر از مربیان ترامپولین

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک گفت: فدراسیون ژیمناستیک در سال ۹۵ برای هیچ یک از رده های سنی تیم های ملی در رشته «ترامپولین» مربی انتخاب نکرده است.

اظهار نظر « سید محمد شروین اسبقیان» پاسخی به انتشار برخی اخبار در خصوص استعفای دسته جمعی مربیان رده های سنی تیم های ملی ترامپولین ایران است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سرپرست فدراسیون ژیمناستیک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: استعفای مربیان رده های سنی تیم های ملی ترامپولین، فرافکنی انتخاباتی است زیرا قرارداد فدراسیون با این افراد ۵۰ روزه بوده که مدت اعتبار قرارداد آنها در سال ۹۴ به پایان رسیده است.

وی افزود: فدراسیون ژیمناستیک پیش از حضور تیم های ملی در رقابت های آسیایی و جهانی، مربیان و سرپرستان تیم ها را معرفی می کند و در سال ۹۵ برای تیم های ملی ترامپولین در هیچ رده سنی مربی معرفی نشده است.

اسبقیان گفت: در سال ۹۵ هیچ اردو آماده سازی برای رشته ترامپولین در رده های سنی تشکیل نشده است. ضمن آنکه این مربیانی که امروز – شنبه – استعفای خود را اعلام کرده اند، مدعی هستند در چهار سال گذشته حقوق نگرفته اند.

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک گفت: انتظار است که این افراد مستندات خود را ارائه دهند تا پس از بررسی و تایید هیات رئیسه فدراسیون اعتبارآن تامین, بررسی و قطعا پرداخت می گردد ..

اسبقیان به نامزد بودن یکی از مسئولان کمیته ترامپولین در انتخابات فدراسیون اشاره کرد و گفت: یکی از نامزدهای انتخابات فدراسیون ژیمناستیک که در کمیته ترامپولین سمت دارد، قصد داشت رقابت های کشوری این رشته را در قزوین برگزار کند که به دلیل شائبه تبلیغاتی بودن آن، انجام این مسابقه به پس از برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون ژیمناستیک موکول شد.

سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در مورد اینکه معرفی مربیان جدید تیم های رده های سنی رشته ترامپولین گفت:‌ قطعا تا پایان سال جاری مربیان جدید معرفی می شوند.

وی افزود: در حال حاضر اولویت نخست فدراسیون حضور موفق تیم های هنری در رقابت های قهرمانی آسیا در اردیبهشت ماه ۹۶ در تایلند است و رقابت های قهرمانی آسیا در رشته آکروژیم و ایروبیک اولویت های دیگر فدراسیون است.

اسبقیان گفت: رقابت های قهرمانی آسیا در رشته ترامپولین در سال ۹۷ برگزار می شود و فدراسیون نیز فرصت کافی برای انتخاب سرمربی و کار فنی تیم های ملی این رشته را دارد.

در پایان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک , ضمن اینکه تا پایان سال جاری سرمربی و مربیان تیم ملی ترامپولین را برای شروع اردوها در سال ٩۶ معرفی و در خصوص کمیته ترامپولین هم بزودی تصمیم گیری خواهیم نمود , ضمنا این جوسازی ها و غوغاسالاری ها را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری میکنیم ضمن اینکه در خصوص عملکرد ترامپولین و نحوه اعزام تیم ها به مسابقات برون مرزی نامه هایی به دست ما رسیده و مستنداتی داریم که در  دست  بررسی می باشد .

اسبقیان در پایان از تمامی ورزشکاران , مربیان و تلاشگران عرصه ژیمناستیک خواست به دور از این جنجال ها و جو سازی های رسانه ای به تمرینات خود با قدرت و قوت ادامه دهند و قطعا تلاش های آنها از سوی فدراسیون و مسئولین ورزش کشور مورد توجه قرار خواهد گرفت و در حال حاضر همه تلاش ها برای برگزاری سالم انتخابات بدون حمایت و طرفداری از نامزدها است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید