logo-fed-smal
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

پایان طرح بزرگ استعدادیابی ورزشی در پاکدشت در رشته ژیمناستیک

به همت هیئت ژیمناستیک شهرستان پاکدشت و زیر نظر هیات ژیمناستیک استان تهران , طی طرح استعدادیابی که ویژه پسران در دو سالن ژیمناستیک برگزارشد ۸۴ علاقمند به این رشته پایه ای مورد ارزیابی قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل از سایت خبری , تحلیلی راوی ، رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان پاکدشت با اعلام این خبر گفت: استعداد های فراوانی دراین رشته در شهرستان وجود دارند که میتوانند سرمایه های خوبی برای رشته ژیمناستیک باشند و باید حفظ و نگهداری شوند.

رسول کردبچه اظهار کرد: برنامه های زیادی برای توسعه این رشته در نظر گرفته شده وعلاوه بر استعدادیابی، مذاکراتی نیز با مسئولین هیات های ورزشی مختلف در شهرستان صورت گرفته و از آنان تقاضا شده تا افراد مستعد را به هیات ژیمناستیک معرفی نمایند تا در کنار رشته ورزشی خود، ژیمناستیک را نیزبه عنوان یک رشته پایه ای دنبال نمایند.

وی افزود: طرح استعدادیابی و آغاز آن مهم است اما به نتیجه رساندن آن مهم تر است و در صورتی که پس از کشف استعداد ها برنامه های مدونی برای حفظ آن ها نداشته باشیم بی فایده خواهد بود.

کردبچه گفت: تسهیلات ویژه ای برای آینده سازانی که مستعد شناخته شده اند در نظر گرفته شد از جمله اینکه شهریه ورودی از آنها اخذ نشود و یا کمک هایی در رابطه با تغذیه و ایاب و ذهاب برای آنان در نظر گرفته شود.

حضور جدی در رقابت با سایر ژیمناستهای استان تهران و کشور و کسب عناوین برتر چشم اندازی است که هیات ژیمناستیک درنظر دارد که به آن برسد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید