چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

سروری: فعالیت های خوبی در بخش بانوان صورت گرفته است

 

نایب رییس بانوان فدراسیون از فعالیت های خوب وقابل قبول این بخش طی شش ماه گذشته خبر داد.

جمیله سروری  طی گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون در این رابطه اظهار کرد: حضور مدرس فرانسوی ایروبیک استپ در کشورمان که به منظور آموزش مربیان و گسترش این رشته ورزشی به ایران سفر کرده بود باعث شد تا به سبب شرایط این رشته و امکان حضور بانوان کشورمان در مسابقات برون مرزی مطابق باضوابط اسلامی , مذاکراتی با معاونت بانوان وزارت ورزش داشته باشیم که در این راستا پوشش مناسب  طراحی شده نیز به مسئولین ذیربط ارایه شده و طی چند مرحله ایرادات آن نیز برطرف و امیدواریم پس از موافقت نهایی بتوانیم با این پوشش مناسب در مسابقات برون مرزی حضور پیدا کنیم , همچنین در دوره فوق ۲۰ نفر متقاضی شرکت در دوره حضور داشتند که از بین این بیست نفر شش نفر به عنوان مدرس این شاخه معرفی شدند .

  در ادامه وی افزود: همچنین با توجه به عدم برگزاری مسابقات قهرمانی کشور از سال ۸۸ تاکنون , در سال جاری مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش ایروبیک ژیمناستیک و ژیمناستیک  هنری بانوان برگزارشده و در نظرداریم رقابت های لیگ باشگاههای کشور شاخه های ریتمیک،هنری، و ایروبیک ژیمناستیک را هم بهمن ماه در تهران برگزار کنیم. سروری اضافه کرد:  جلسات هفتگی را به منظور سیستم تدوین برنامه سطح بندی و چگونگی بازآموزی و نحوه آموزش مدرسین در شاخه های هنری داشته ایم که قرار است در این رابطه دوره ای را در سال ۹۶ برگزار کنیم . البته متعاقبا در این رابطه اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. همچنین برگزاری جشنواره سراسری ۶ و ۷ ساله ها را در آینده پیش بینی کرده ایم , ضمن اینکه در نظر است برخی از داوران بخش هنری و ایروبیک را جهت به روز شدن اطلاعات و قضاوت آنان به کشورهایی که کلاس های بین المللی زیر نظر فدراسیون جهانی ژیمناستیک برگزار می کنند اعزام کنیم.

نایب رییس بانوان فدراسیون در رابطه با عدم برگزاری کلاس های  مربیگری درجه ۳ تاکید کرد: این امر به جهت ناهماهنگی پیش آمده در سیستم آموزش و نحوه تدریس بوده و پس از برطرف شدن این امر سال آینده این کلاس ها نیز برگزار خواهد شد و در عوض آمار برگزاری کارگاه های ارتقاء و کلاس های درجه دو آمار قابل توجهی داشته است , همچنین در نظر است سال آتی یکدوره کلاس مربیگری درجه ۱ که سال ها است برگزار نشده انجام پذیرد . لازم به ذکر است داوران ایروبیک نیز درخواست برگزاری یکدوره کلاس داوری بین المللی نموده اند که باید در هیات رئیسه مطرح و موافقت این کلاس در صورت صلاحدید صادر شود , ضمن اینکه برنامه ریزی می کنیم در صورت لزوم مسابقات آینده به صورت منطقه ای و با تغییرات متناسب برگزار گردد . تا رقابت ها از حالت فشردگی خارج شود. سروری در پایان از کلیه زحمات مسئولین فدراسیون بالاخص سرپرست فدراسیون تشکر و  اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از کلیه نیروها و حمایت مسئولین , فعالیت بخش بانوان در سال آینده بیش از پیش گسترش پیدا کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید