چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

بازدید سرپرست فدراسیون از نمایشگاه تجهیزات ورزشی 

سید محمد شروین اسبقیان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک به همراه مسئولین فدراسیون با حضور در محل پانزدهمین  نمایشگاه تچهیزات ورزشی از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این بازدید که اسماعیل ادهمی سرپرست دبیری فدراسیون , اسماعیل آقایی رئیس انجمن ژیمناستیک آموزشگاه های کشور , عضو هیات رئیسه فدراسیون و محمد اصغری روابط عمومی , سرپرست فدراسیون را همراهی می کردند، سید محمد شروین اسبقیان با حضور در غرفه های مختلف ورزشی از تجهیزات و تولیدات داخلی بازدید کردند .

 

تجهیزات ورزشی

سرپرست فدراسیون با تمجید از مسئولان برگزاری این نمایشگاه خاطر نشان کرد: ما هر سال شاهد برگزاری هر چه بهتر و با کیفیت تر این نمایشگاه هستیم و خوشبختانه امسال استقبال خوبی از نمایشگاه شده است و امید است شاهد تولیدات با کیفیت داخلی در همه زمینه ها بالاخص تجهیزات ورزشی باشیم , وی با در نظر گرفتن صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی و حمایت همه جانبه گفتند : رهبر انقلاب در فرمایشات خود خطاب به مردم و مسئولان بارها بر این نکته اشاره کرده اند که باید از تولید ملّی حمایت شود و تولید ملّی، اساس و حلقه‌ی اساسی پیشرفت اقتصاد است.

اسبقیان گفت : باید تولیدات داخلی به درجه کیفیتی برسد که دیگر نیازی به واردات محصولات خارجی در کشور نباشد و مردم به سمت مصرف تولیدات داخلی روی بیاورند .

در خلال این بازدید مسئولین فدراسیون از غرفه آریاژیم که  تولید کننده داخلی وسایل تخصصی ژیمناستیک می باشد بازدیدی به عمل آوردند .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید