چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

دکتر داورزنی : فدراسیون ژیمناستیک می بایست برای المپیک ۲۰۲۰ و ۲۰۲۴ برنامه استراژیک داشته باشد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ؛ دکتر محمد رضا داورزنی ؛ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای روز دوشنبه در مجمع عادی و سالیانه فدراسیون ژیمناستیک در خطاب به اعضاء گفت : فدراسیون بایستی راه و هدف خود را برای المپیک ۲۰۲۰ و ۲۰۲۴ مشخص کند. معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای خواستار تدوین برنامه استراتژیک فدراسیون شد. .داورزنی بعد از ارائه گزارش مالی فدراسیون گفت : این گزارش بیشتربه یک مصیبت نامه شبیه است . وی گفت : بایستی معلوم شود چرا گزارشات سال های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ مردود شده و اصلاح نگردیده است . داورزنی از مدیرکل دفتر مشترک خواست هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی و از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری شود . معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در این مجمع از تلاش های ۷ ماهه سید محمد شروین اسبقیان ، سرپرست فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.
اسبقیان ، سرپرست فداسیون هم در این مجمع ضمن ارائه عملکرد ۷ ماهه فدراسیون ژیمناستیک ، اشاره ای هم به تدوین برنامه استراتژیک برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ و همچنین تشکیل ستاد بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی و برنامه ریزی برای حضور موفق در مسابقات کشورهای همبستگی اسلامی داشت . سرپرست فدراسیون ضمن تائید تذکرات سازنده دکتر داورزنی گفت: برنامه ۴ ساله استراتژیک فدراسیون با هدف گذاری های مشخص با نظارت دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش در حال تدوین و مراحل پایانی خود را طی می کند و هفته آینده هم با حضور دکتر کفچه ؛ مسئول تدوین برنامه و از اعضاء هیئت علمی دانشگاه که خود از ورزشکاران ژیمناستیک استان کردستان هستند در وزارت خانه ارائه خواهد شد .
در این مجمع ۳ نفر از روسای هیئت های ژیمناستیک استان های فارس ، یزد و همدان مطالبی را مطرح و پیشنهاداتی را ارائه دادند . سرپرست فدراسیون در این مجمع از دکتر داورزنی درخواست کرد ، با اتخاذ تدابیر لازم هرچه سریعترنسبت به برگزاری انتخابات با هماهنگی و همکاری کمیته ملی المپیک اقدام لازم بعمل آید تا ان شاالله فدراسیون به ثبات مدیریت برسد.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”12″ gal_title=”مجمع عمومی عادی فدراسیون ژیمناستیک – ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۵ – سالن همایش های آکادمی ملی المپیک”]

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید