چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

اسبقیان : بر دست پدران و مادران شهدا بوسه می زنم و به این بوسه افتخار می کنم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , سید محمد شروین اسبقیان , سرپرست فدراسیون در مراسم تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار گفت : آن چیزی که امروز همه ما به آن باور داریم و اعتقاد راسخ ماست , این است که ما هر چه داریم ازبرکت خون شهداء عزیز و سرافراز است .
. یاد و نام همه شهداء را گرامی می داریم , شهدایی که به ما عزت دادند و باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان شدند . امروز به برکت شهدای ماست که جمهوری اسلامی مقتدرانه در عرصه های مختلف یکه تازی می کند . آن چیزی که مسلم است خانواده های معظم شهداء , نماد صبر , استقامت و ایثار هستند . بر همه لازم و واجب است که از این اسطوره های صبر , فداکاری تجلیل و تقدیر به عمل بیاوریم .
آن چیزی که مسلم است این است که عصر کنونی ما همچنان در مدار شهداء عزیز می گردد .
خط و ارزش های حسینی همچنان مجاهدان و عاشقان خود را در جای جای جهان جذب می کند . شهداء در واقع با گذشتن از جان خود از کیان انقلاب اسلامی و ارزش های نظام مقدس اسلامی حراست کردند و امروز ما باید ادامه دهنده راه و مکتب این شهداء ارزشمند باشیم . یاد و نام شهداء را گرامی می داریم و به روح پاکشان سلام و صلوات و درود می فرستیم و دست مکرم و معظم پدر , مادر و برادران شهید را بوسه می زنم و به این بوسه هم افتخار می کنم .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید