چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

بازدید سرپرست فدراسیون از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک هنری

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ؛ سید محمد شروین اسبقیان ؛ سرپرست فدراسیون به همراه آقایی ؛ مشاور سرپرست فدراسیون از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک بزرگسالان و جوانان کشور در راه جام جهانی باکو بازدید کردند. سرپرست فدراسیون ضمن آرزوی موفقیت برای ژیمناست های تیم ملی گفت: شعار ما می توانیم را عملی کنید.

بازدید - اسفند

شما قادر هستید کارهای بزرگتری را در ژیمناستیک انجام دهید و موفقیت های قابل توجهی را کسب کنید. هدف از حضور در مسابقات جام جهانی باکو، ایجاد شرایط مناسب برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی است. امیدوارم که بتوانید به نتایج مورد دلخواه جامعه ورزشی کشور در بازی های کشورهای اسلامی دست پیدا کنید.

2بازدید - اسفند

نظم و انضباط در اردو ، رعایت مقررات اردویی، اطاعت از مربیان راز موفقیت شما خواهد بود. وی گفت : دکتر سلطانی فرد ؛ وزارت ورزش و دکتر داورزنی ؛ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای توجه ویژه ای به ورزش های پایه و پرمدال دارند و این می تواند نوید روزهای خوبی در رشته زیبا و پرمدال ژیمناستیک را بدهد .

3بازدید - اسفند

لازم به ذکر است تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و جوانان ایران برای رقابتهای جام جهانی و بازی های کشورهای اسلامی در باکو و قهرمانی آسیا در تایلند آماده می شوند .

2بازدید - اسفند4

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید