چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

با حضور سرپرست فدراسیون ؛ مجمع انتخاب هیات ژیمناستیک استان قزوین برگزار شد

در مجمع انتخاب رئیس هیات ژِیمناستیک استان قزوین که با حضور سید محمد شروین اسبقیان , سرپرست فدراسیون ، مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضا مجمع برگزار شد ، حمید احمدی با کسب ۱۳ رای ، بار دیگر به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ؛ در مجمع انتخاب رئیس هیات ژِیمناستیک استان که با حضور سید محمد شروین اسبقیان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک ، ادهمی سرپرست دبیر فدراسیون ، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، عباس علایی مقدم قائم مقام و معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضا مجمع برگزار شد ، حمید احمدی با کسب ۱۳ رای ، باردیگر به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان انتخاب شد. در این مجمع ۲ کاندیدا ثبت نام کرده بودند که حدادیان قبل از آغاز رای گیری به نفع حمید احمدی انصراف داد و با رای گیری صورت گرفته ؛ حمید احمدی با کسب ۱۳ رای برای ۴ سال ، سکان هدایت هیات ژیمناستیک استان را در دست گرفت.احمدی پس از انتخاب دوباره به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان به تشریح برنامه های آتی خود پرداخت و افزود: پیگیری برای اختصاص سالن در تمامی شهرستان های استان از جمله اولویت های جدی من به شمار می رود. وی ادامه داد: در چهار سال گذشته ۱۶ طلا،۳۵ نقره و ۲۰ نشان برنز برای ژیمناستیک استان در مسابقات کشوری به دست آمده است و همچنین شاهد حضور پانزده تن از قهرمانان خود در اردوهای تیم ملی و ۴۰ مورد شرکت در مسابقات و کارگاه های آموزشی در سطح کشور بوده ایم. وی در پایان خواستار کاهش اجاره بهای فضاهای ورزشی برای گسترش فعالیت هیات ها شد و افزود:افزاش اجاره سالن ها موجب کاهش حضور ورزشکاران و آسیب جدی به هیات های ورزشی شده است و امیدواریم با تدبیر مسئولان در این زمینه شاهد رفع این مشکل باشیم.
در ادامه؛محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین،توجه به ژیمناستیک و برنامه ریزی منسجم و هدفمند برای توسعه این رشته ورزشی پایه را موجب اعتلای دیگر رشته های ورزشی عنوان کرد و افزود:استان قزوین از دیرباز قهرمانان و مربیان ارزشمند و شایسته ای را تحویل جامعه ژیمناستیک کشورمان داده است که این مهم نشان از ظرفیت و پتانسیل بالای این رشته ورزشی در استان قزوین می باشد که امیدواریم با حمایت فدراسین و همچنین برنامه ریزی دقیق و منسجم هیات؛ژیمناستیک استان قزوین بتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد.
در ادامه؛ سید محمدشروین اسبقیان سرپرست فدراسیون نیز با بیان اینکه استان قزوین استانی ولایتمدار و شهید پرور است , عنوان کرد که شهیدان والامقامی همچون رجایی و بابایی در آن پرورش یافته اند. وی شهید محمد گرامی شهید والامقام رشته ژِیمناستیک استان قزوین را منشاء خیر و برکت برای این رشته ورزشی در سطح کشور نام برد که موجبات اعتلای بیش از پیش این رشته ورزشی را فراهم آورده است. سرپرست فدراسیون ، استان قزوین را از استانهای مهم و تاثیرگذار در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در ایران اسلامی نام برد که توانسته است موفقیت های ارزشمندی را برای ورزش کشورمان در میادین مهم رقم بزند.وی حضور نمایندگان ژیمناستیک استان قزوین در فدراسیون را فرصتی ارزشمند برای معرفی توانمندی های استان قزوین عنوان کرد و افزود:ژیمناستیک استان قزوین پتانسیل بسیار بالایی دارد و ورزشکاران این استان هم اکنون در اردوی آمادگی تیمهای ملی کشورمان حضور دارند و این مهم،می تواند زمینه توسعه بیشتر این رشته را در قزوین فراهم نماید.وی توجه به شهرستانها را از اولویت های مهم هیات های استانی برشمرد و خواستار توجه به این مهم شد.
در خاتمه؛اعضای حاضر در مجمع به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید