چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

به منظور حضور پرقدرت در بازی های کشورهای اسلامی در کشور باکو

تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان کشورمان عازم مسابقات جام جهانی باکو شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , به منظور حضور پرقدرت در بازی های کشورهای اسلامی در کشور آذربایجان ( شهر باکو ) , تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان کشورمان عصر سه شنبه ۲۴ اسفند ۹۵ عازم مسابقات جام جهانی کشور باکو شدند .

تیم ملی ژیمناستیک هنری کشورمان متشکل از , سعید رضا کیخا , سامان مدنی , مهدی احمد کهنی و عبدالله جامعی ورزشکارانی هستند که در این دوره از رقابت ها به رقابت می پردازند , سرمربیگری تیم به عهده محمد آذرپی می باشد و مبین محمد ابراهیمی مربیگری تیم را به عهده دارد   , همچنین اسماعیل ادهمی مدیر تیم و نقی طالبی نماینده وزارت ورزش و جوانان تیم را همراهی می کنند .

TEAM BAKO

لازم به ذکر است سالن این دوره از مسابقات مقرر است میزبان مسابقات ژیمناستیک کشورهای اسلامی نیز باشد و از این رو ورزشکاران کشورمان پیش از آغاز این رقابت ها با فضا و محل برگزاری مسابقات پیش رو بیشتر آشنا می شوند .

در این دوره از مسابقات ۲۱ کشور از کشورهای چین , ژاپن , بلاروس , استرالیا , آذربایجان , کرواسی , فنلاند , فرانسه , گرجستان , مجارستان , ایران , عراق , اسرائیل , قزاقستان , اسلوونی , ترکیه , رومانی , لیتوانی , اوکراین و ازبکستان شرکت دارند .

این دوره از رقابت ها  طی روزهای۲۶ لغایت ۲۹ اسفند در کشور آذربایجان , شهر باکو در حال برگزاری می باشد .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید