چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

بازدید رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی ژیمناستیک

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , کیومرث هاشمی , رئیس کمیته ملی المپیک و شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک صبح امروز از اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری در راه حضور به بازی های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا بازدید کردند . رئیس کمیته ملی المپیک در جمع ورزشکاران گفت : همین که انسجام در خانواده ژیمناستیک بوجود آمده است , بسیار خوشحالم , رشته ژیمناستیک , رشته پایه و مادر همه ورزش ها است و بیشتر از اینها باید مورد توجه قرار گیرد.

BAZDID KOMITE 96

زیبایی که در رشته ژیمناستیک است در رشته های دیگر کمتر دیده می شود , کوچکترین حرکتی در این رشته , بعد از سال ها ممارست و تمرین بدست می آید و تا جایی می رسد که ورزشکاری از کشورمان حرکتی را به نام جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون جهانی ثبت می کند . کیومرث هاشمی گفت : اگر فعل خواستن را صرف کنیم می توانیم به هدفمان برسیم , این هدف از یک طرف نیازمند تلاش ورزشکاران است و از طرف دیگر هم نگاه مسئولین به این رشته ورزشی , اگر این رشته بخواهد موفق باشد و چشم اندازمان هم کسب مدال بازی های آسیایی باشد , مسئولین بایستی توجه بیشتری داشته باشند .

Mr Hashemi 0002

بحث اخلاق در این رشته سرآمد است و یکی از ورزش هایی است که اخلاق حرف اول را می زند . من فکر میکنم با توجه به پتانسیلی که در این رشته وجود دارد , رشته ژیمناستیک بهتر از این هم خواهد شد . امیدوارم زحمت های خودتان و مربیان را در مسابقات کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا بگیرید و برای ایران عزیزمان افتخار بیافرینید .

Mr Hashemi 00020

رئیس کمیته ملی المپیک در پایان از فدراسیون و کادر فنی در برگزاری مستمر اردوها تشکر کرد .

گالری تصاویر 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”بازدید مسئولین محترم کمیته ملی المپیک از اردو تیم ملی ژیمناستیک اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی باکو – ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۶″]

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید