چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

پیام تبریک سرپرست فدراسیون ژیمناستیک به مدال آوران و تیم ملی ژیمناستیک کشورمان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، سید محمد شروین اسبقیان ، سرپرست فدراسیون ، طی پیامی موفقیت تیم ملی ژیمناستیک هنری کشورمان را در بازی های کشورهای اسلامی تبریک گفت .
اسبقیان کسب مقام سوم تیمی و مدال های ارزشمند نقره سعید رضا کیخا و برنز هادی خناری نژاد دو قهرمان با اخلاق ژیمناستیک کشور در بازی های کشورهای اسلامی باکو را علیرغم نا داوری هایی که شاهد آن بودیم ، مایه مباهات و افتخار دانست .
اسبقیان گفت : این موفقیت ها که نتیجه همدلی و تلاش همه دست اندرکاران ورزش ژیمناستیک به ویژه کادر فنی ، قهرمانان ارزشمند تیم ملی آقایان سعید رضا کیخا ، هادی خناری‌نژاد ، سامان مدنی ، کلیه پیشکسوتان ، روسای محترم و پر تلاش هیات های سراسر کشور و دست اندرکاران ورزش کشور به ویژه وزیر محترم ورزش و جوانان ، رییس محترم کمیته ملی المپیک تبریک عرض نموده و از حمایت های دولت محترم و وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک که در این موفقیت ها نقش بسزایی داشته اند تشکر کرده و تبریک گفت .
در ادامه این پیام آمده است : هر چند تا رسیدن به قله های رفیع راه دراز ، همراه با تلاش مضاعف و سخت کوشی در تمامی ابعاد لازم است ، لیکن این موفقیت بعد از ده ماه با وجود تلاش های کادر فنی و کلیه دست اندرکاران فدراسیون و روسای محترم هیات های سراسر کشور ، نوید روزهای خوبی را با کمک همه عزیزان دست اندرکار می دهد و قطعا با حمایت های ارزشمند دولت ، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک می توان به آینده این رشته ورزشی در آسیا و حتی جهان امیدوار بود .
این موفقیت ها نشان داد ژیمناستیک هم می تواند مانند سایر رشته های ورزشی پرافتخار ظاهر شود و روزهای خوبی در انتظارش باشد .
در پایان آرزوی سلامتی و موفقیت را برای همه عزیزان و خانواده فهیم ژیمناستیک از درگاه حضرت حق مسئلت دارم .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید