چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

جام رمضان شبکه شما ، امشب میزبان ورزشکاران کشورمان در رشته ژیمناستیک است

امشب در چهارمین ویژه برنامه رمضانی شبکه «شما»، شاهد حضور ورزشکاران کشورمان در رشته ژیمناستیک هستیم.
هادی خناری‌نژاد و سعید رضا کیخا قهرمانان بااخلاق و ارزنده ژیمناستیک ایران ، آسیا و جهان به همراه سید محمد شروین اسبقیان ؛ سرپرست فدراسیون حاضر در این برنامه خواهند بود.
خناری نژاد متولد قائم شهر است. ورزشکاری که قهرمانی جهان در رقابت‌های جام جهانی ژیمناستیک جمهوری چک  و مدال برنز بازی های کشورهای اسلامی را در کارنامه ورزشی خود دارد و. کاپیتان تیم ملی کشورمان همچنین در بازی های کشورهای اسلامی هم توانسته حرکتی را در وسیله دارحلقه به نام خود و ایران در کتابچه داوری  فدراسیون جهانی ثبت کند .
سعیدرضا کیخا هم ملی پوش شیرازی کشورمان، توانسته افتخار بزرگی را برای ژیمناستیک کشورمان به ارمغان آورد. او برای اولین بار در طول تاریخ ژیمناستیک ایران، حرکتی را به نام خودش در وسیله خرک حلقه به ثبت رسانده است. نایب قهرمانی بازی های کشورهای اسلامی و مدال برنز آسیا از جمله عناوین این ملی پوش کشورمون است .
«جام رمضان» علاوه بر گفتگو با ورزشکاران برتر رشته های مختلف ورزشی، جنبه سرگزمی نیز دارد؛ در این برنامه مهمانان با ورزش‌هایی مثل پرتاب دارت، مینی گلف، فوتبال دستی و چالش گزارشگری لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می‌کنند.
اجرای برنامه بر عهده محمد مقدم خواهد بود و علی انصاریان هم در چند قسمت به عنوان مجری حضور می‌یابد. در میانه برنامه هم مجریان دیگری به برنامه اضافه می‌شوند که به مرور اخبار مربوط به رویدادهای یک سال اخیر مربوط به هر یک از رشته‌های ورزشی در هر قسمت می‌پردازند. ویژه برنامه جام رمضان در شب های رمضان حوالی ساعت ۲۳:۴۵ تا ۱:۳۰ بامداد از شبکه شما پخش می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید