%d8%a2%da%a9%d8%b1%d9%88%da%98%db%8c%d9%85
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

مرحله اول رقابت های لیگ آکروبات (آکروژیم ) باشگاههای کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , مرحله اول رقابت های لیگ آکروبات (آکروژیم ) باشگاههای کشور  «  انتخابی تیم ملی آکروژیم جهت شرکت در دهمین دوره از مسابقات آسیایی آکروبات در قزاقستان رده سنی ۱۱ الی ۱۶ سال و ۱۵ سال به بالا  -شهریورماه ۹۶) در گروه های سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۵سال ,  این مسابقات از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۴/۲۹  لغایت روز شنبه مورخ ۹۶/۴/۳۱ در مجموعه ورزشی آزادی سالن ژیمناستیک شهید کمال هاشمی (کرمانشاه) برگزار می گردد.

به همین منظور به دو برگ قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی مسابقات  فوق الاشاره در ذیل قابل مشاهده میباشد مقتضی است مسئولین محترم ذیربط با توجه به موارد ذیل نسبت به اعزام شاخصین  باشگاه های آن استان اقدام مقتضی مبذول فرمایند.

 ۱ – اعلام آمادگی به فدراسیون حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۹۶/۴/۲۴

۲-ورود به کرمانشاه : عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۴/۲۹

۳-زمان برگزاری مسابقه : روز جمعه مورخ ۹۶/۴/۳۰ و شنبه مورخ ۹۶/۴/۳۱

۴-خروج پس از پایان رقابت ها عصر روز شنبه مورخ ۹۶/۴/۳۱

۵-آدرس محل اسکان تیم ها : کرمانشاه –میدان فردوسی ، خیابان سراب ، اردوگاه آموزشی شهید باهنر(قابل ذکر است هزینه هر نفر ورزشکار ، مربی ، داور و همراه تیم به ازاء هر شب ۱۵۰/۰۰۰ ریال می باشد)

۶-آدرس محل برگزاری مسابقات : بلوار شهید بهشتی ، مجموعه ورزشی آزادی سالن ژیمناستیک شهید کمال هاشمی

۷-هر تیم مکلف است حداکثر تا دو داور که کلیه هزینه های مرتبط اعم از ایاب و ذهاب ، تغذیه و حق الزحمه نیز به عهده باشگاه ها است به رقابت ها اعزام نماید.

تبصره : قابل ذکر است حضور و عملکرد داوران از سوی کمیته آکروژیم ارزیابی می شود و در صورت تشکیل کلاس های آموزشی و ارتقاء این داوران در اولویت خواهند بود.

۸-حضور سرپرست جدای از ورزشکار و مربی و داور الزامیست.

  ۹-ارائه معرفی نامه از سوی هیات ها الزامیست.

۱۱-در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ، مسئولان محترم ذیربط می توانند با آقای رحمان گلزار رئیس محترم کمیته آکروژیم به شماره ۰۹۱۲۱۰۷۸۱۵۹ تماس حاصل فرمایند.

۱۲- تیم ها می توانند جهت هماهنگی  با آقای امید گل آور  ۰۹۳۵۴۵۸۴۲۰۸ نماینده هیات استان کرمانشاه تماس حاصل نمایند.

sharayet 02ACRO sharayet ACRO

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید