چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

تقدیر و تشکر ریاست فدراسیون از جناب آقای سبحانی از پیشکسوتان ژیمناستیک کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک؛ دکتر زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون از جناب آقای محمد سبحانی پیشکسوت ژیمناستیک کشور واستاد دانشگاه در حمایت از ورزش زیبا و پر مدال ژیمناستیک و اجرایی کردن برنامه های ریاست فدراسیون در این مدت کوتاه قدردانی و تشکر کرد.
آقای سبحانی در نامه ای به دکتر سلطانی فر ؛ وزیر ورزش و جوانان نوشت : انتخاب دکتر درگاهی به عنوان اولین رئیس زن فدراسیون از طرف اعضا مجمع را باید به فال نیک گرفت. رئیس سابق هیئت ژیمناستیک استان مازندران در بخشی از نامه علت عقب ماندگی ورزش پرمدال ژیمناستیک را تنگ نظری های عده ای خاص و نادیده گرفتن شعار شناخته شده شایسته سالاری عنوان کرد.
این استاد دانشگاه افزود : اینگونه افراد به علت خودخواهی فقط به فکر منافع شخصی هستند نه منافع ملی. آنان تشنه قدرت و عاشق مال و ثروت با تفکرات سنتی هستند و هیچ وقت به فکر تغییر و تحول نیستند و این خود مانع پیشرفت ورزش زیبای ژیمناستیک شده است. آقای سبحانی در بخش دیگری از این نامه از وزیر ورزش خواسته که از خانم دکتر درگاهی پشتیبانی همه جانبه به عمل آید تا مردم و خانواده بزرگ ژیمناستیک به سر منزل مقصود برسند.

ریاست فدراسیون هم از بذل توجه این پیشکسوت ورزش ژیمناستیک کشور قدردانی کردند و گفتند: خوشحالم که بصیرت و سطح فرهنگی بالای اعضا محترم مجمع و خانواده ژیمناستیک افتخار حضور بنده را در فدراسیون دادند.  به پاس این احترام و قول تحول سازندگی از لحظه ورودم به فدراسیون ، مامور عمران و بهسازی شرایط ژیمناستیک کشور شدم. مهر تایید صحت دیدگاه روشن امثال شما ، صدای بلند اعتراض و سهم خواهی افراد طلبکار از فدراسیون است که تاب دیدن تغییرات و حضور افراد لایق در فدراسیون را ندارند.

جواب

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید