چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

سفر استانی ریاست فدراسیون به اصفهان برای برنامه ریزی درمورد توسعه و پیشرفت ژیمناستیک استان و حضور در جشنواره تابستانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ؛ زهرا اینچه درگاهی ، رئیس فدراسیون ژیمناستیک برای حضور در جشنواره تابستانی استان اصفهان به این استان سفرکردند. در این جشنواره که با حضور حدود ۳۰۰ ورزشکار در خانه ژیمناستیک زنده یاد بهمن افشار زاده برگزار شد ، آقایان کریمیان و نکویی ؛رئیس و دبیر هیئت استان اصفهان ، دکتر مهرزاد خلیلیان مدیرکل اسبق تربیت بدنی استان اصفهان و رئیس اسبق فدراسیون پزشکی ورزشی کشور ، جمعی از مقامات و مسئولین استانی ، جمعی از پیشکسوتان ، مربیان استانی و روسای هیات های شهرستان ها شرکت داشتند.
دکتر اینچه درگاهی در این سفر بازدیدی از کارخانه و مجموعه های ورزشی فولاد مبارکه داشتند و با اشاره به دیدار خود با آقای مهندس سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه بیان داشت : طی صحبتی که داشتیم ، مدیرعامل فولاد مبارکه قول مساعد برای تجهیز دومین خانه ژیمناستیک اصفهان را داد زیرا این شهر نیاز به دو سالن تخصصی دارد.
رئیس فدراسیون ژیمناستیک همچنین در دیدار با دکتر سلطان حسینی ، مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان درباره تعاملات و برنامه های مختلف و همکاری ها و اجرای برنامه های هیات ژیمناستیک استان اصفهان گفتگو کردند . برنامه بعدی رئیس فدراسیون ژیمناستیک در این سفر حضور در کنفرانس خبری و گفتگو با خبرنگاران بود. دکتر اینچه درگاهی درباره وضعیت فعلی و برنامه‌های آتی این فدراسیون گفت : در دو ماهی که این مسئولیت را به عهده گرفتم تغییرات زیادی در چارت سازمانی و تشکیلات سازمانی فدراسیون صورت گرفت. فدراسیون پیش از این تغییرات به صورت سنتی اداره می‌شد. اکنون حدود هشتاد سال از این سبک مدیریتی گذشته و اگر با همین روند پیش برویم در آینده دیگر شکوفایی در انتظارمان نخواهد بود چرا که سبک اداره سنتی به شکوفایی کافی رسیده است. وی افزود: برای تغییر ساختار سنتی فدراسیون ژیمناستیک تصمیم گرفتیم از کشورهایی که در رشته ژیمناستیک جهش و رشد ناگهانی داشته‌اند الگوبرداری کنیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید