اردو2
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان کشورمان از فردا در لرستان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ؛ دومین مرحله اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان کشورمان برای حضور در رقابتهای بین المللی اسلوونی از فردا در لرستان آغاز می شود. در این مرحله از اردو ۱۱ ژیمناستیک زیر نظر کادر فنی تمرین خواهند کرد. هادی خناری نژاد، سعیدرضا کیخا، سامان مدنی، پدرام زاهدی، حمید قاقزانی، ایمان خاموشی، مهدی احمد کهنی، نیما عزیزی، عبدالله جامعی، نیما بیگدلوف و محمدرضا حمیدی ژیمناست های حاضر در این اردو هستند . مرحله اول این اردو به مدت ۱۴ روز در همدان برگزار شد. تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان کشورمان برای مسابقات بین المللی اسلوونی آماده می شود که از ۲۷ مهر در این کشور برگزار خواهد شد.
محمد رضا خیرخواه سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان گفت : هدف اصلی ما از برگزاری این اردوها و شرکت در مسابقات اسلوونی ، آمادگی برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است. بازی‌های جاکارتا مثل المپیک، میدان بزرگی است. ما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا بتوانیم روی سکو برویم ، اما کار بسیار سختی خواهد بود. کشورهای چین، کره و ژاپن که سرآمد این رشته در دنیا هستند در این رقابت ها حاضر هستند ولی ما تلاش می کنیم تا برای اولین بار در بازی های آسیایی مدال کسب کنیم. البته ما در دوره های قبل بازی های آسیایی فینالیست داشتیم که امیدوارم در این دوره منجر به کسب مدال هم بشود.
سرمربی تیم ملی درباره کسب سهمیه المپیک گفت : کسب سهمیه المپیک بسیار کار دشواری است. فکر می کنم برای کسب سهمیه در سال آینده یک یا دو مسابقه برگزار می شود و هر کشوری بتواند، بین ۲۴ تیم اول دنیا باشد سهمیه حضور در المپیک را کسب خواهد کرد. این کار سختی است و ما برای این امر برنامه ریزی می کنیم، اما نمی‌توانیم قول ۱۰۰ درصدی بدهیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید