10
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

آئین نامه مسابقات لیگ قهرمانی ریتمیک باشگاههای کشور به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ؛مسابقات لیگ قهرمانی باشگاههای کشور به مناسبت گرامیداشت دهه فجر از تاریخ ۹۶/۱۱/۱۷ لغایت ۹۶/۱۱/۲۰ در سالن شهید آذرپی تهران برگزار خواهد شد. کلیه استانها و باشگاههای متقاضی شرکت دراین دوره از مسابقات می بایست نفرات و تیم های خود را تا تاریخ ۹۶/۱۱/۱ از طریق نمابر به فدراسیون معرفی نمایند.
شرایط شرکت در مسابقات :
۱- مبلغ ورودیه برای هر شرکت کننده ۷۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که طی فیش واریزی به حساب   ۰۱۰۵۸۹۹۰۵۹۰۰۹ به نام فدراسیون ژیمناستیک پرداخت می گردد.
۲- کلیه شرکت کنندگان می بایست دارای کارت بیمه ورزشی و کارت عضویت معتبر فدراسیون در سال ۹۶ باشند.
۳- ارائه معرفی نامه از هیات استان مربوطه الزامی است.
۴- ورود از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۶ بهمن و خروج حداکثرتا ۱۰ صبح شنبه ۲۱ بهمن امکانپذیر می باشد.
۵- هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب و تغذیه بعهده شرکت کنندگان خواهد بود و خوابگاه جهت تمام افراد شرکت کننده به استثناء تهران و البرز مهیا می باشد. باتوجه به محدودیت خوابگاه به لحاظ تعداد پذیرش و روزهای اختصاص داده شده ، لازم به ذکر است که تاریخ های ورود و خروج دقیقا لحاظ شود و از ورود قبل از تاریخ یا خروج بعد از تاریخ اعلام شده خودداری فرمائید.همچنین اولویت اختصاص خوابگاه به ترتیب اعلام آمادگی های رسیده می باشد و چنانچه به دلیل کثرت شرکت کنندگان ، محدودیت در تعداد نفرات قابل پذیرش وجود داشته باشد ، ملاک تاریخ دریافت اعلام آمادگی تیمها خواهد بود.
۶- هر تیم متشکل ازحداکثر ۳ نفر ( مجموع امتیازات ۲ نفر که بالاترین نمره را کسب کرده اند امتیاز تیم را مشخص می کند) و یک مربی و یک سرپرست جمعا ۵ نفر خواهد بود .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید