455216686_165075
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ژیمناستیک با حضور معاون وزیر ورزش و دبیر کل کمیته ملی المپیک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ؛ مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ژیمناستیک با حضور دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، مهندس شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک ، دکتر زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ، مهدی مستجاب الدعوه دبیر امور مجامع فدراسیون ها، منیژه پازوکیان نایب رئیس بانوان، نماینده نیروهای مسلح، نماینده ورزش دانشگاهی و نماینده انجمن ورزش کارگری و روسای هیاتهای استانی برگزار شد . در این نشست ابتدا آیاتی چند از قرآن کریم تلاوت شد و پس از آن سرود پرافتخار جمهوری اسلامی نواخته شد. در ادامه محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ضمن خیرمقدم به اعضاء مجمع ، برنامه های این نشست را تشریح کرد .

سپس زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک گزارشی از عملکرد سال ۹۷ ارائه کرد. رئیس فدراسیون گفت : از زمانی که وارد فدراسیون شده ام پرونده های مالی و عملکرد فدراسیون را که از سال ۹۰ تا ۹۵ مختومه مانده بود به آنها رسیدگی کردیم که از نظر من این مسئله زیاد زیبنده این فدراسیون نبود و باید خیلی زودتر از این ها به این مسائل رسیدگی می شد.در عین حال موفق شدیم با استخدام یک تیم حسابرسی خبره و کاردان اوضاع گزارش های مالی فدراسیون را که در این سال ها نامشخص بود سر و سامان دهیم. سپس گزارش حسابرس، خزانه دار و بازرس فدراسیون برای حاضران در مجمع قرائت شد. در ادامه تقویم اجرایی سال ۹۸ و برخی دیگر از مصوبه ها توسط اعضاء مجمع بررسی و به تصویب رسید. ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات توسط روسای هیاتها برنامه بعدی این نشست بود .

در ادامه مهندس شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن تشکر از رئیس،دبیر و روسای هیاتها به علت کسب نتایج درخشان در یک سال اخیر ژیمناست های کشورمان در مسابقات بین المللی گفت: کمیته ملی المپیک برای ادامه موفقیت این رشته مادرحمایت همه جانبه ای را از فدراسیون خواهد کرد .

سپس دکتر احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: گزارشی که در این جلسه ارائه شد بسیار امیدوارانه بود و در ادامه شاهد مدال آوری در این رشته ورزشی خواهیم بود. این فدراسیون جزو معدود رشته‌هایی است که با ریاست یک خانم هدایت می‌شود و سیاست وزارت ورزش و جوانان بر این است که از بانوان استفاده شود. برخورداری از پشتوانه‌های علمی و برنامه ریزی‌های هدف دار می‌تواند موفقیت را رقم بزند.او گفت: کسب سهمیه المپیک می‌تواند مقدمه‌ای برای موفقیت این رشته در المپیک باشد و حمایت‌های جدی تری از این رشته را می‌طلبد. این رشته پایه و اساس و بنیان سایر رشته‌های ورزشی است. احمدی عنوان کرد: همواره این رشته در الویت توجهات قرار داشته است. موفقیت‌های اخیر زمینه حمایت‌های بیشتر را در ادامه فراهم می‌کند. معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در پایان افزود: در آخر باید از تلاش‌های فدراسیون ژیمناستیک در دو سال اخیر تشکر کرد که این رشته جزو رسته‌های موفق ایران محسوب می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید