400
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

برگزاری مجمع سالیانه هیات ژیمناستیک استان البرز

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک؛ مجمع سالیانه هیات ژیمناستیک استان البرز با حضور دکتر زهرا اینچه درگاهی ؛ رئیس ، محسن سلیمانی ؛ دبیر فدراسیون ، امیرغفرانی ؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز ، کمال تشکر ؛ رئیس هیات استان و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد .
رئیس فدراسیون در این مجمع گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در ژیمناستیک استان البرز صورت گرفته و این رشته حمایت مناسبی را از سوی اداره کل ورزش و جوانان به همراه داشته است. وی افزود: در سالهای اخیر موفقیت ها باعث شد که چه در داخل و چه خارج از کشور نگاه ها به ژیمناستیک ایران تغییر کند. اینچه درگاهی با اشاره به کسب همزمان ۲ مدال در مسابقات بزرگسالان آسیا توسط ملی پوشان کشورمان گفت: خیز ما خیز بلندی برای ژیمناستیک است و درخشش ورزشکارانمام باعث شده تا نسبت به کسب سهمیه المپیک نیز امیدوار باشیم. رئیس فدراسیون اظهار داشت: مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جوانان کشور در آبان ماه سالجاری به میزبانی البرز برگزار می شود و مطمئن هستیم که البرز میزبان شایسته ای برای این رقابتها خواهد بود.
امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز هم در این مجمع گفت: بازتاب ژیمناستیک در استان البرز پر رنگ بوده و ارزشی که این رشته برای ما دارد بسیار زیاد است. وی افزود: رشد ژیمناستیک در استان البرز سیر صعودی محسوسی دارد و با موفقیت های کسب شده روند پیشرفت آن را کاملا مشاهده می کنیم. وی با اعلام آمادگی میزبانی از رویدادهای مهم ژیمناستیک عنوان کرد: با مساعدت رئیس فدراسیون در سال جاری میزبان یک دوره مسابقات کشوری خواهیم بود اما اعلام می کنیم که آمادگی میزبانی از مسابقات بین المللی را نیز داریم. مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: ما با تمام توان حامی و پشتیبان هیاتهای ورزشی از جمله ژیمناستیک هستیم و قطعا این کمک ها در سال ۹۸ افزایش پیدا خواهد کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید