بنام خدا

برگزاري مجمع ساليانه هيات ژيمناستيک استان البرز

در جولای 7, 2019 @ 8:04 ق.ظ

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ژيمناستيک؛ مجمع ساليانه هیات ژيمناستيک استان البرز با حضور دکتر زهرا اينچه درگاهي ؛ رئيس ، محسن سليماني ؛ دبير فدراسيون ، اميرغفراني ؛ مدير کل ورزش و جوانان استان البرز ، کمال تشکر ؛ رئيس هيات استان و ديگر اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد .
رئيس فدراسيون در اين مجمع گفت: خوشبختانه اقدامات خوبي در ژيمناستيک استان البرز صورت گرفته و اين رشته حمايت مناسبي را از سوي اداره کل ورزش و جوانان به همراه داشته است. وي افزود: در سالهاي اخير موفقيت ها باعث شد که چه در داخل و چه خارج از کشور نگاه ها به ژيمناستيک ايران تغيير کند. اينچه درگاهي با اشاره به کسب همزمان 2 مدال در مسابقات بزرگسالان آسيا توسط ملي پوشان کشورمان گفت: خيز ما خيز بلندي براي ژيمناستيک است و درخشش ورزشکارانمام باعث شده تا نسبت به کسب سهميه المپيک نيز اميدوار باشيم. رئيس فدراسيون اظهار داشت: مسابقات ژيمناستيک قهرماني جوانان کشور در آبان ماه سالجاري به ميزباني البرز برگزار مي شود و مطمئن هستيم که البرز ميزبان شايسته اي براي اين رقابتها خواهد بود.
امير غفراني مديرکل ورزش و جوانان استان البرز هم در اين مجمع گفت: بازتاب ژيمناستيک در استان البرز پر رنگ بوده و ارزشي که اين رشته براي ما دارد بسيار زياد است. وي افزود: رشد ژيمناستيک در استان البرز سير صعودي محسوسي دارد و با موفقيت هاي کسب شده روند پيشرفت آن را کاملا مشاهده مي کنيم. وي با اعلام آمادگي ميزباني از رويدادهاي مهم ژيمناستيک عنوان کرد: با مساعدت رئيس فدراسيون در سال جاري ميزبان يک دوره مسابقات کشوري خواهيم بود اما اعلام مي کنيم که آمادگي ميزباني از مسابقات بين المللي را نيز داريم. مديرکل ورزش و جوانان استان البرز تصريح کرد: ما با تمام توان حامي و پشتيبان هياتهاي ورزشي از جمله ژيمناستيک هستيم و قطعا اين کمک ها در سال 98 افزايش پيدا خواهد کرد.


آدرس اين مطلب در اينترنت: http://gymnastic.ir/?p=5570

© 2016 فدراسیون ژیمناستیک.تمام حقوق محفوظ است