205
چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

احمد کهنی: تلاش می‌کنم در مسابقات آلمان بهترین نتیجه را بگیرم/ هیچگاه در هدفم سست نمی‌شوم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک؛ مهدی احمد کهنی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان ، در خصوص وضعیت خود برای حضور در مسابقات جام جهانی ژیمناستیک آلمان اظهار داشت: پس از بازگشت از مسابقات جهانی چند روزی را به استراحت پرداختم و اکنون هم از هفته گذشته مرحله جدیدی از اردوهای تیم ملی آغاز شده است. متاسفانه زمان زیادی تا مسابقات کوتبوس آلمان باقی‌نمانده اما سعی می‌کنم در این مدت خودم را به آمادگی لازم برسانم.

وی ادامه داد: اگر دچار مصدومیت نشوم تمام تلاشم را می‌کنم تا در این مسابقات به فینال صعود کنم، پس از آن برای کسب مدال تلاش خواهم کرد. جا دارد از فدراسیون ژیمناستیک به‌ دلیل حمایت‌هایی که از من داشته‌اند، قدردانی کنم. امیدوارم بتوانم با کسب سهمیه المپیک پاسخ محبت‌های آنها را بدهم.

ملی‌پوش ژیمناستیک تصریح کرد:ازمسئولان فدراسیون ژیمناستیک درخواست دارم مثل قبل از ما حمایت کنند . توقع دارم با توجه به عملکرد خوبی که در مسابقات قهرمانی جهان داشتم مسئولان وزارت ورزش اهمیت بیشتری نه تنها به این رشته بلکه به تمام رشته‌های مادر بدهند تا بتوانیم در مسابقات المپیک بهترین مدال‌ها را نصیب ایران کنیم.

کهنی در پایان خاطرنشان کرد: ورزشکاران برای حضور در المپیک باید متفاوت باشند و برنامه‌های خوبی داشته باشند خصوصا یک سال مانده تا المپیک چون شرایط ویژه‌تر است. هیچگاه در هدفم سست نمی‌شوم و روزی را شاهد خواهم بود تا بتوانم به مدال مسابقات جهانی یا حتی المپیک برسم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید