وی افزود: ما در بدو ورود به فدراسیون با شکایات زیادی مواجه بودیم اما نیروهای خود را تعدیل کردیم و به حداقل رساندیم تا در بودجه صرفه‌جویی شود، ۱۶ نفر را تعدیل کردیم و هزینه آن به ژیمناستیک اختصاص یافت. اگر افراد دلسوز ژیمناستیک هستند نباید با تعدیل نیروها مشکلی داشته باشند، بلکه باید در مسیر پیشرفت حرکت کنند. وقتی فرد جدیدی ریاست فدراسیون را در دست می‌گیرد، همیشه تغییراتی ایجاد می‌شود و برای تغییر لازم است تفکر عوض شود.

اینچه‌درگاهی اظهار داشت: ثبات مدیریتی برای پیشرفت یک اصل است و من با این تفکر مسئولیت فدراسیون برعهده گرفتم و قرار نیست بعد از چهار سال هیچ مسوولیتی نپذیرم بلکه با برنامه خود به دنبال سهیم شدن در افتخارات آینده هستم. برای فدراسیون چارت جدیدی که بر مبنای فدراسیون جهانی است، تعریف کردیم و با این کار برای آینده سازمان برنامه تنطیم شده داریم، فکر می‌کنم رییس بعدی هم ادامه‌دهندهاین راه باشد و او دیگر نمی‌تواند از صفر شروع کند. در سال ۹۶ ما تنها ۱۱ ورزشکار در مسابقات انتخابی داشتیم اما با برنامه‌ریزی بر روی جوانان توانستیم شمار این افراد را افزایش دهیم. نوجوانان تحت برنامه منظم هستند تا پشتوانه‌ تیم‌های ملی ما باشند. همانطور که قول داده بودیم، پایگاه مدارس ژیمناستیک نیز در دستور کار قرار دارد که استان‌های کم برخوردار را در برمی‌گیرد.

رییس فدراسیون ژیمناستیک عنوان کرد: گردش مالی و بودجه یک فدراسیون باید قبل از سال بسته شود. تازه ۲۲ شهریور طی نشستی تفاهم‌نامه وزارت ورزش و فدراسیون امضا شد. این در حالی بود که پیش‌بینی بودجه  فدراسیون ۱۷ فروردین ۹۸ بسته شده بود. این پیش‌بینی شامل درآمدها بود که از طرق مختلف به دست می‌آید، همچنین بخش هزینه‌ها که شامل اعزام‌ها، اردوها، کمک مالی به هیات استان‌ها، حقوق و دستمزد می‌شود. براساس بودجه پیش‌بینی شده تا به حال هیچ اردو و اعزامی لغو نشده و حقوق‌ها به روز پرداخت شده است. در ۶ ماه اول سال بودجه را در بهترین شکل تنظیم کردیم، برای ۶ ماهه دوم سال هم تمام برنامه‌ها تدوین شده است و با پیش‌بینی تمام هزینه و درآمدهایی که شده است یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون کم داریم و باید با روش‌های مختلف تامین شود. تا امروز ۲۶ اردوی تیم ملی و ۱۱ مسابقه را برگزار کردیم و رییس فدراسیون نیز ۲ سفر خارجی برای حضور در اجلاس‌ها داشته است. جزییات هر هزینه‌ای در جلسات هیات‌ رییسه مطرح می‌شود و مورد تایید آن‌ها قرار می‌گیرد. برخی چهار میلیارد بدهی و کسر بودجه را مطرح می‌کنند اما هیچکدام از این ارقام نیست، این ارقام فقط پیش‌بینی بوده است.