برگزاری نشست هم اندیشی رئیس کمیته ملی المپیک با مدیران روابط عمومی فدراسیون‌ها

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این نشست با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، کاوه احمدی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک و مدیران روابط عمومی فدراسیونهای ورزشی در سالن استاد فارسی برگزار شد .

صالحی امیری در ادامه برگزاری نخستین همایش روابط عمومی سازمانهای ورزشی را برای معرفی این کمیسیون و اهداف آن را قدم مثبتی در جهت ارتقا جایگاه و معرفی روابط عمومی ها دانست و خاطر نشان کرد که بودجه جداگانه ای برای روابط عمومی ها تا پایان سال و سال آتی در نظر خواهد گرفت که به طور اختصاص صرف تجهیزات و برنامه های روابط عمومی فدراسیونها شود .

رئیس کمیته ملی المپیک در پایان از تهیه مستندی یک ساعته از همه فدراسیوهای ورزشی خبر داد و گفت : ما به دنبال تهیه مستندی از تاریخچه ، قهرمانان ، افراد شاخص ، برنامه ها و … بر اساس چارچوبی که به شما اعلام می شود در هر فدراسیون ورشته ورزشی هستیم که یک نسخه برای شما ، یک‌نسخه برای دپارتمان تاریخ شفاهی و نسخه سوم هم برای ارائه به صدا و سیما که در برنامه های مختلف استفاده کننددر نظر گرفته شده است که امیدواریم با همکاری و همراهی شما عملیاتی و به اجرا در آید.

دکتر صالحی در ادامه با تاکید بر نقش حساس و مهم روابط عمومی ها در سازمان های ورزشی خاطر نشان کرد که در حال حرکت به سمتی هستیم تا هم از لحاظ تخصص و هم ساختار و .. جایگاه روابط عمومی ها را در فدراسیون ها ارتقا دهیم و در اولین قدم پس از بررسی پیشنهادات شما در نشست قبلی به دنبال عملیاتی کردن این پیشنهادات از طریق راه اندازی کمیسیون روابط عمومی در کنار سایر کمیسیون های فعال در کمیته ملی المپیک هستیم .

وی ادامه داد: این کمیسیون مانند سایر کمیسیون ها از ۱۲ عضو تشکیل خواهد شد که مسئولیت آن به لحاظ حقوقی با مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش و و مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک خواهد بود و سایر اعضا به صورت دموکراتیک بر اساس اراء اعضا انتخاب خواهند شد .

در ادامه این مراسم ۱۶ عضو کار گروه احکام خود را از رئیس کمیته ملی المپیک دریافت کردند .
اعضای کارگروه کمیسیون روابط عمومی شامل :کاظم پرورده ( کشتی ) ،محمد جماعت ( وزنه برداری) ، حسن شکریان (تکواندو) ، آرش عبدی (ژیمناستیک)، محسن وحدانی (شمشیر بازی ) ، حمید احمدی نیا ( هندبال) ،محمد رضا کربلایی (تیراندازی با کمان) ، حمید عباسی (بسکتبال) ، امیر داوود کمالی(شنا،شیرجه و واترپلو) ،آیدین مقیمی( تیراندازی) ،محمود محمدی (کاراته) ، عنایت اله حسینیان (قایقرانی) ، سعید بهرامی زاده (والیبال) ،طاهر کاظمی( دوومیدانی) ، سعید میرزاییان (بوکس) ، حامد عبدالملکی (ووشو) هستند که بر اساس می بایست تا پایان سال جاری برای تدوین آئین نامه کمیسیون و انتخابات آن اقدام کنند.

انتهای پیام/