چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

نکویی: تلاش می کنیم موقعیت خود را در تیم های ملی مستحکم کنیم

ژیمناستیک استان اصفهان در بخش هنری و دیگر زیر مجموعه ها تلاش قابل توجهی داشته و هدف ما این است که موقعیت خود را در این عرصه گسترش دهیم.
علی نکویی دبیر هیات ژیمناستیک استان اصفهان ضمن بیان این مطلب افزود:اخیرا میزبان رقابت های ایروبیک ژیمناستیک بانوان کشور بودیم که تلاش کردیم این رقابت ها را به نحو مطلوب برگزار کنیم ضمن اینکه تیم اصفهان توانست در بخش سه نفره و انفرادی نتایج بسیار خوب یعنی مقام دوم و سوم را از آن خود کند.
دبیر هیأت ژیمناستیک استان اصفهان ادامه داد: البته هدف اصلی ما گرفتن سهمیه های بیشتر در تیم های ملی رده های سنی و رشته های مختلف است که به همین منظور در صدد هستیم تجهیزات و لوازم ژیمناستیک را ترمیم و نوسازی کنیم.
وی افزود: ورزشکاران اصفهانی در بیشتر مسابقات ژیمناستیک و رشته‌های زیرشاخه‌ آن مقام به دست می آورند و من امیدوارم در آینده بیشتر اعضای تیم ملی از بین ورزشکاران اصفهانی انتخاب شوند و ما هم برای اینکه این امر هر چه زودتر محقق شود، باید اقداماتی جهت بهبود وضعیت محل تمرین ورزشکاران انجام دهیم.
نکویی در مورد برنامه‌های آموزشی هیأت ژیمناستیک بیان کرد: قرار است در آینده کارگاهی با حضور اساتید دانشگاه برای مربیان و داوران برگزار کنیم تا دانش آنها را نیز به‌روز کنیم چون در رشته ژیمناستیک تغییرات زیادی در حال انجام است و اگر خودمان را به‌روز نکنیم از علم روز دنیا جا می مانیم.
ویدر پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر برگزار کردن کلاس‌های آموزش مقدماتی و پیشرفته ژیمناستیک، سعی داریم بیشتر برنامه‌هایمان را در جشنواره‌ها اجرا کنیم تا بتوانیم با استفاده از این روش، استعدادیابی کنیم. حتی هیأت‌های شهرستانی هم ملزم کرده‌ایم که هر سه ماه یک بار جشنواره برگزار کنند تا رشته ژیمناستیک بیشتر بین مردم تبلیغ شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید