د. دی ۲۹ام, ۱۳۹۹

رادیوژیم

صدای ژیمناستیک ایران

قسمت دهم رادیوژیم

در قسمت دهم، گفت و گوی اختصاصی دکتر رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک را می شنوید. همچنین با دکتر زهرا اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت وگوی مفصلی انجام شده است.

قسمت نهم رادیوژیم

در قسمت نهم رادیوژیم نقش برنامه ریزی در پیشرفت ژیمناستیک ایران مورد بررسی قرار گرفته است. با حمید هاشمی در خصوص برنامه ریزی های فدراسیون در حوزه قهرمانی و استعدادیابی مصاحبه ای انجام شده و همینطور با محمدرضا خسرونژاد، ملی پوش جوان ژیمناستیک هنری ایران گفت وگویی صورت گرفته است. همچنین خانم ندا سهندی در بخش علم ژیمناستیک به صحبت پرداخته است.

قسمت هشتم رادیوژیم

در قسمت هشتم رادیوژیم، نقش کلاسها و دوره های مربیگری و داوری در پیشرفت ژیمناستیک ایران مورد بررسی قرار گرفت. سید امید شیخ احمدی، رییس کمیته داوران به صحبت پرداخت. در ادامه صحبتهای عبدالرحیم سپهرتاج، رییس هیئت ژیمناستیک استان هرمزگان و سرپرست شاخه آکروژیم را شنیدیم. همچنین خانم محبوبه محمدخانی در بخش علم ژیمناستیک به صحبت پرداخت.

قسمت هفتم رادیوژیم (ویژه‌برنامه عید فطر)

در قسمت هفتم رادیوژیم، با ستاره های ژیمناستیک ایران همچون سعیدرضا کیخا و مهدی احمد کهنی مصاحبه شد. همچنین در این برنامه محمد خلیلی، مربی تیم جوانان ایروبیک و محمدمهدی کیا، عضو تیم ملی آکروژیم به گفت‌وگو پرداختند.

قسمت ششم رادیوژیم

در قسمت ششم رادیوژیم، با دکتر حسن رنگرز، مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان گفت‌گوی ویژه‌ای انجام شد. در بخش علم ژیمناستیک خانم محبوبه محمدخانی صحبت کرد. غلامرضا همتی، رئیس هیئت ژیمناستیک کرمانشاه هم در یخش استان ها به گفت‌وگو پرداخت.

قسمت پنجم رادیوژیم

در قسمت پنجم رادیوژیم وضعیت شاخه ژیم فور آل مورد بررسی و دستاوردهای فدراسیون ژیمناستیک در این شخه ارائه شده است.دکتر سهیلا یاورمسرور، رئیس شاخه ژیم فور آل فدراسیون ژیمناستیک در خصوص وضعیت این شاخه صحبت کرده و حمید بخشایی، رئیس هیئت ژیمناستیک استان آذربایجان شرقی هم به ارائه گزارش پرداخته است.

قسمت چهارم رادیوژیم

در قسمت چهارم رادیوژیم به بررسی وضعیت ترامپولین ایران پرداخته شده است. در این قسمت با سید حسام الدین نواب، ناصر خضری و ماهان باژرنگ در خصوص دستاوردها، برنامه ها و مشکلات ترامپولین ایران گفت و گو شده است. گفت و گوی ویژه با رئیس کمیته فنی کنفدراسیون ژیمناستیک آمریکای مرکزی و همچنین صحبتهای حمیدرضا شکیبایی، کارشناس آسیب شناسی ورزشی در بخش علم ژیمناستیک

قسمت سوم رادیوژیم

در قسمت سوم رادیوژیم با مسعود جودی، سرمربی تیم ژیمناستیک هنری جوانان گفت‌وگویی داشتیم. همچنین در بخش علم ژیمناستیک با دکتر مرجان همتی نژاد همراه بودیم. در بخش استان ها آرش محمدی، به ارائه گزارش عملکرد خود در این هیئت پرداخت. بخش خبری با اجرای مینا سرافراز پخش شد و در پایان هم صحبتهای مفصل پژمان اصلی، مجری برنامه در خصوص برخی حاشیه ها.

قسمت دوم رادیوژیم

در قسمت دوم رادیوژیم با حمید هاشمی که کارشناس برنامه هستند گفت وگو کردیم. در ادامه با رضا خیرخواه سرمربی تیم ملی ژیمناستیک به صورت تلفنی به گفت وگو پرداختیم. حامد عزیز نصرتی، رئیس هیئت ژیمناستیک ایلام و مدیر تیمهای ملی ایروبیک به ارائه گزارش عملکرد پرداخت. در بخش علم ژیمناستیک، خانم دکتر مرجان همتی نژاد صحبت کردند و البته صحبت های قابل تامل پژمان اصلی، مجری برنامه.

قسمت اول رادیوژیم

در قسمت اول رادیوژیم، با دکتر اینچه درگاهی و آقایان کمال تشکر و سید امید شیخ احمدی گفت وگو شد. بخش خبری هم از دیگر آیتمهای قسمت اول رادیوژیم بود.

تیزر برنامه رادیوژیم

Google Analytics Stats

generated by GADWP