جوابیه فدرلسیون ژیمناستیک در خصوص خبر منتشر شده در ایسنا
جوابیه فدرلسیون ژیمناستیک در خصوص خبر منتشر شده در ایسنا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، در خصوص مطلب منتشر شده در خبرگزاری ایسنا با عنوان “اعتراض جمعی از اهالی آکروژیم” جوابیه‌‌ای جهت انتشار در اختیار این خبرگزاری قرار داده شد. متن جوابیه به شرح زیر است:

۱- زمان و مکان دقیق رقابت‌های آکروژیم قهرمانی آسیا به صورت رسمی اعلام نشده و فدراسیون ژیمناستیک تاکنون دایرکتیوی برای شرکت در این رقابت‌ها دریافت نکرده است. بنابراین در حال حاضر امکان برنامه‌ریزی جهت شرکت در رقابت‌های آکروژیم قهرمانی آسیا وجود ندارد.

۲- بر خلاف موارد مطروحه در نامه اعتراضی مبنی بر عدم فعالیت شاخه آکروژیم در ۱۷ ماه گذشته لازم به یادآوری است مسابقات آکروژیم قهرمانی کشور در اسفند سال گذشته برگزار شد و عدم شرکت ورزشکاران معترض در آن، دلیلی بر عدم برگزاری آن نیست.

۳- پس از انتشار این نامه،آقای درویش پور که یکی از امضا کنندگان این نامه بود در نامه‌ای خطاب به ریاست فدراسیون ژیمناستیک عنوان کرد که هیچگاه اعتراضی به فدراسیون ژیمناستیک نداشته و مربی از وی درخواست کرده نامه‌ای حاوی مشخصاتش همراه با حکم قهرمانی‌اش را برای گرفتن جوایز عقب افتاده امضا کند و از امضای او سوءاستفاده شده است.

۴- جوایزی‌ که وزارت ورزش برای مدال‌آوران قهرمانی آسیا در سال ۹۶ در نظر گرفت در همان سال به آنها پرداخت شد.

۵- بر خلاف موارد گفته شده در نامه فوق الذکر ، اردوی تیم ملی آکروژیم با حضور نفرات برتر رقابت‌های قهرمانی کشور در اردیبهشت سال جاری برگزار شد.

۶- متاسفانه شکست در انتخابات استانی باعث شده برخی دست به هر کاری بزنند تا فضای آکروژیم کشور را متشنج کنند که البته هویت این افراد برای جامعه ژیمناستیک کشور هویدا شده است. پیش از این هم شاهد اقدامات تخریب‌گرایانه آنها مثل ترغیب ورزشکاران به تمرین در پارک برای جلب توجه افکار عمومی بوده ایم، در حالی که سالن ژیمناستیک با تمام امکانات در اختیار آنها قرار داده شده بود.

۷- در این نامه اکثریت امضاکنندگان از یک استان هستند و کاملا مشخص است که تحت تاثیر چه افرادی اقدام به امضای نامه کرده‌اند.

۸- متاسفانه در شاخه آکروژیم تخلفاتی از قبیل دریافت پول از ورزشکاران جهت شرکت در چالش‌های اینستاگرامی رخ داده که این تخلف در کمیته انضباطی فدراسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

۹- در تببین مفهوم دموکراسی در کنار سه اصل قانون اساسی، مجلس و احزاب تاکید بر رسانه با اصل بر بی طرفی است. بنابراین انتظار می‌رود خبرگزاری ایسنا نیز همچون اکثریت رسانه‌های کشور در این جهت گام بردارد.

 

انتهای پیام/

جوابیه فدرلسیون ژیمناستیک در خصوص خبر منتشر شده در ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فدراسیون ژیمناستیک