IMG_20231024_081709_166

رییس فدراسیون ژیمناستیک: اختیارات استان‌ها در آیین‌نامه آموزشی گسترش داشته است/ هیات‌های استانی باید از ظرفیت ماده ۵۳ استفاده کنند

عابد حقدادی در مجمع انتخاباتی هیات ژیمناستیک استان خراسان شمالی اظهار داشت: در بخش آموزش، فدارسیون آمادگی کامل دارد تا هرگونه خدمات را به هیات‌های ورزشی ارایه دهد به گونه‌ای که در این راستا اختیارات استان‌ها در آیین‌نامه آموزشی جدید گسترش یافته است.

وی افزود: هیات‌های ورزشی در استان‌ها باید سعی کنند ژیمناستیک را در بخش‌های گوناگون ایروبیک، ترامپولین و آکروژیم فعال کنند.

حقدادی با تاکید بر بهره‌گیری هیات‌های استانی از ماده ۵۳ ورزش، گفت: هیات‌های ورزشی در کنار معافیت‌های مالیاتی باید سعی کنند از ماده ۵۳ ورزش استان های کشور نیز استفاده کنند زیرا که این امر نقش موثری در توسعه زیرساخت های ژیمناستیک خواهد داشت. همچنین اجرای این ماده می تواند در خرید تجهیزات به هیات های ورزشی کمک شایانی کند.

وی با بیان اینکه خراسان شمالی ظرفیت خوبی در ژیمناستیک دارد، بیان کرد: حضور “مهرداد قدیمی” از خراسان شمالی در اردوی تیم ملی و درخشش آن در مسابقات نشان از توانمندی این استان در رشته ژیمناستیک دارد به گونه‌ای که شناسایی استعدادهای بیشتر باید در دستور کار هیات ورزشی استان باشد.

دیدگاه شما چیست؟

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید