دکتر اینچه درگاهی

قدردانی دکتر اینچه درگاهی از اعتماد دوباره جامعه ژیمناستیک کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، دکتر اینچه درگاهی در پیامی از اعضای مجمع فدراسیون ژیمناستیک قدردانی کرد. متن پیام به شرح زیر است.

به نام خدا

در بیست و چهارم اردیبهشت 1403، اعضای محترم مجمع فدراسیون ژیمناستیک که همگی جزو زحمتکشان و دلسوزان این رشته هستند مسئولیت سنگین و خطیری را بر عهده‌ام گذاشتند. این اعتماد دوباره افتخاری بزرگ برای اینجانب محسوب می‌شود؛ آن هم با 60 رای که مهر تاییدی بر عملکرد فدراسیون ژیمناستیک در دوره‌ای که ریاست آن را بر عهده داشتم بود و البته خداراشاکرم که در پیشگاه الهی روسفید شدم.

ژیمناستیک ایران به سبب همه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که از سال 96 آغاز شد به افتخارات تاریخی بسیاری دست پیدا کرد که برای کسب هر کدام از این افتخارات، تلاش‌های بسیاری صورت گرفت. کسب نخستین مدال بازی‌های آسیایی، کسب سهمیه المپیک برای نخستین بار، حضور داور بین‌المللی کشورمان در المپیک برای نخستین بار، کسب مدال های تاریخی در ترامپولین قهرمانی آسیا و …. تنها بخشی از افتخارآفرینی‌های ژیمناستیک کشور در عرصه بین‌المللی است.

با این حال اعتقاد دارم ژیمناستیک کشورمان پتانسیل بسیار بالایی برای فتح قله‌های افتخار در میادین معتبر آسیایی و جهانی دارد. بر خود وظیفه می‌دانم ضمن قدردانی از اعضای محترم و فرهیخته ژیمناستیک ایران به جهت اعتماد و حمایت قاطعانه‌ای که از اینجانب داشتند سوگند یاد کنم که همچون گذشته با تمام توان در جهت اعتلای ژیمناستیک کشورمان بکوشم و از هیچ تلاشی دریغ نکنم.

در این مسیر دست یاری به سوی همه کسانی که پای اهداف ملی ژیمناستیک ایستاده‌اند دراز می کنیم تا مسیر پیشرفت ژیمناستیک کشور را در کنار یکدیگر طی کنیم. به امید خدا

دیدگاه شما چیست؟

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید