IMG_20230118_203212_563

نشست تخصصی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک با مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، در ادامه نشست‌های تخصصی فدراسیون‌های کاندیدای اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو۲۰۲۲، جلسات مجزایی با حضور سرپرست کاروان، مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش با مسئولان فدراسیون‌های شمشیربازی، ژیمناستیک و شطرنج در محل کمیته برگزار شد.

عابد حقدادی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در این نشست به ارائه برنامه‌های اردویی و اعزامی تیم‌های ملی ژیمناستیک هنری و ترامپولین و رنکینگ آسیایی تعدادی از ملی‌پوشان  پرداخت و گفت: در صورت توجه بیشتر می‌توان حتی در این رشته امید به مدال هم داشت هر چند کار سختی است.

وی تصریح کرد: البته طی ماه‌های گذشته اعزام برون مرزی نداشیم ولی برنامه‌ریزی برای حضور در رقابت‌های مختلف بین‌المللی داریم و با توجه به نتایج ورزشکارن‌مان در رویدادهای پیش‌رو بهتر می‌توانم درخصوص شانس مدال‌آوری نظر بدهم  بخصوص که قدرت‌های جهانی این رشته در آسیا حضور دارند.

سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز در این جلسه ضمن تاکید بر حمایت از ژیمناستیک خواستار حضور بیشتر ملی‌پوشان ژیمناستیک در آکادمی و بهره‌مندی از امکانات و  تست‌های آمادگی جسمانی آکادمی شد که با استقبال سرپرست فدراسیون مواجه شد.

دیدگاه شما چیست؟

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید