سرپرست دبیری فدراسیون ژیمناستیک: ثبت‌نام برای حضور مسئول فدراسیون ژیمناستیک کشور در اجلاس جهانی می‌بایست در اردیبهشت‌ماه انجام می‌شد/ هیچ‌گونه کم‌کاری از سوی مدیریت فعلی فدراسیون صورت نگرفته است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، محسن سلیمانی سرپرست دبیری فدراسیون با اشاره به مطلب منتشر شده در یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر عدم حضور نماینده فدراسیون جمهوری اسلامی ایران در نشست فدراسیون جهانی اظهار داشت: ثبت‌نام برای حضور در اجلاس جهانی می‌بایست در اردیبهشت‌ماه گذشته انجام میشده است. ازسویی دیگر از آنجا که فدراسیون جهانی شخصا به رییس اسبق این فدراسیون ایمیل زده و ایشان را بنا بر مسئولیت در کمیته فدراسیون جهانی دعوت کرده است ایشان بدون نیاز به فدراسیون کشور در این اجلاس حضور یافت. تیم سرپرستی سابق فدراسیون به موقع ثبت‌نام را برای حضور نماینده رسمی این فدراسیون انجام نداد و لذا نتوانستیم در این اجلاس نماینده‌ای داشته باشیم.

وی افزود: این اجلاس مربوط به کمیسیون برابری جنسیتی است که توسط فدراسیون جهانی برگزار می‌شود و شخصی که به عنوان نماینده ایران به این اجلاس رفته است به عنوان عضوی از این کمیسیون حضور دارد و لازم به ذکر است که رییس آسیایی این کمیسیون نیز همین شخص است.

سرپرست دبیری فدراسیون ژیمناستیک در ادامه خاطرنشان ساخت: هیچ گونه کمکاری و سهل‌انگاری از سوی مدیریت فعلی فدراسیون صورت نگرفته و مقدمات حضور این نماینده در اجلاس در گذشته انجام شده است.

وی افزود: ایمیل دعوت‌نامه برای فدراسیون نیز ارسال شده بود و ما کار خاصی انجام ندادیم و خود فدراسیون جهانی اقدامات لازم را برای حضور این نماینده در اجلاس انجام داده بود. این ثبت‌نام در زمان دوره سرپرستی قبل انجام شده و هیچ ارتباطی با سرپرستی جدید و فعلی ندارد.

دیدگاه شما چیست؟

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید