چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

مجمع عمومی عادی سالانه هیئت ژیمناستیک استان گیلان برگزارشد

مجع عمومی عادی هیات ژیمناستیک استان گیلان با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،در این مجمع که باحضور اسماعیل ادهمی سرپرست دبیری، مسعود رهنما مدیر کل ، اسماعیل آقایی مشاور اجرایی فدراسیون و مسئول انجمن کشور ژیمناستیک آموزشگاههای کشور،آموزگارمعاون ورزشی اداره کل و کیانوش سقراطی رئیس هیئت وکلیه اعضا مجمع حضور داشتند.

img_20161229_173413

ابتدا سقراطی عملکرد فنی ومالی را ارائه کرد،سپس کلیه اعضا نیز نظرات خود را راجع به موارد مختلف عنوان کردند.

سپس رهنما مدیر کل ورزش استان عملکرد هیئت گیلان را مطلوب دانست و توقع خود را از هیئت پیشبرد اهداف فدراسیون در هر دوبخش همگانی وقهرمانی عنوان کرد.
در ادامه رهنما با تأیید عملکرد هیئت استان گیلان اشاره به اجرای تفاهم نامه بین وزارت ورزش و آموزش و پرورش کرد و افزود: لازم است بین هیئت و انجمن در استان ارتقاء و توسعه ژیمناستیک تعامل دو طرفه وجود داشته باشد.

20161229123547
در پایان ادهمی سرپرست دبیری فدراسیون با اشاره به عملکرد فنی قابل قبول هیئت استان و حضور ٢ نماینده این استان در تیم ملی جوانان بخش هنری اشاره کرد ونسبت به ظرفیت فنی هیئت طی سال های اخیر تاکید کرد. و خاطرنشان کرد: که در هیات استان گیلان سازماندهی خوبی به وجود آمده و شرایط اداری و مالی هیئت نیز اشاره نمود که تراز مالی خوبی در هیات وجود دارد که نشان از رعایت اصول قانونی در پرداخت ها می باشد و توقع میرود با تلاش های هیات و مربیان و خود ورزشکاران در تیم اعزامی به مسابقات جوانان آسیا که اردیبهشت سال آینده در تایلند برگزار می شود نمایندگان استان حضور داشته باشند. وی در پایان از مجموعه اداره کل ورزش وجوانان و هیئت استان گیلان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

در ادامه سرپرست دبیری فدراسیون و مسوول امور استان ها از شهرستان های استان بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان فعالیت های ورزشکاران ،مربیان و پیشکسوتان نیز قرار گرفتند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید